TematyOdpowiedzi
Tatry
Wszystko o tych ślicznych górach.
1951287
Odpowiedzi: 1
Temat: Lotnisko i dostęp do morza Ostatnia post: 2010-01-02 20:02:24
Liczba odpowiedzi: 1
Liczba odsłon: 1334
Data wpisu: 2010-01-02 19:54:14
Na polskieradio.pl napisali:

Zakopane chce szybkiej modernizacji lotniska w Nowym Targu. Stolica Tatr z niepokojem obserwuje sukces Słowaków, którzy kilka miesięcy temu uruchomili połączenie lotnicze Warszawa - Poprad. Jak się okazuje, samoloty wylatujące ze stolicy Polski prawie za każdym razem zabierają na Słowację komplet pasażerów.

Górale martwią się, że w ten sposób ich południowi sąsiedzi zabierają im turystów. Podobnie sądzą władze Zakopanego, które chcą, aby jak najszybciej istniejące w Nowym Targu lotnisko sportowe rozbudować tak, aby mogły tam lądować średniej wielkości samoloty pasażerskie.

----------Zakopane ma straszne szczęście, że Słowacy wprowadzili euro. Inaczej, może jeszcze nie w tym roku, ale za dwa czy trzy byłoby w Zakopcu pozamiatane. Bez drogi, którą można po ludzku wyjechać, bez parkingów, z jednym aquaparkiem w którym jak na dworze wali żabami, to jest taki ścisk jak w autobusie w godzinach szczytu, ale za to z cenami jak w Davos, to za daleko by nie zajechało. Górale! Apeluje do was! Opcja, na którą chyba liczycie, że turyści będą słać dudki przelewami, a sami zostaną w domu jest nierealna! Zróbcie coś z tym miastem, bo wszystko dookoła się rozwija, a w Zakopcu po ulicach ganiają białe niedźwiedzie.
Data wpisu: 2010-01-02 20:02:24
No i lepiej będzie, dla Zakopca jeśli u nas euro za szybko nie wprowadzą, bo jak argument jak ceny będą takie, jak na Słowacji, to skończy się dla naszej stolycy Tatr dzień dziecka.
Odpowiedzi: 1

mapa serwisu Google kontakt