TematyOdpowiedzi
Tatry
Wszystko o tych ślicznych górach.
1951287
Odpowiedzi: 1
Temat: Zima w Tatrach - po raz drugi Ostatnia post: 2013-10-29 20:43:04
Liczba odpowiedzi:
Liczba odsłon: 2190
Data wpisu: 2013-10-29 20:43:04
Witam, tradycyjnie planując wyjazd chciałam się doradzić bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek w pewnych sprawach sprzętowych oraz dotyczących planowanych tras.

Jako że raki już mam i myślę że tej zimy w końcu zaliczą swój debiut planuję zakupić jeszcze czekan i chciałam zapytać, czy ktoś może ma i korzysta z czekana CT Alpin Tour? http://www.skalnik.pl/sprzet/czekany/czekan-alpin-tour_95,s3128.html
Buszując po innych forach oraz przeglądając opinie stwierdzam że większość osób jest z niego zadowolona zwłaszcza jeśli chodzi o cenę i jakość, jaką dostajemy za te niewielkie pieniądze.
Dodatkowo chcę się zaopatrzyć w dobrze trzymający ciepło termos i porządną czołówkę - czy możecie mi coś w tej kwestii polecić? Myślałam o termosie firmy Tatonka. Co do czołówki celowałabym w Petzla, jakoś mi do gustu przypadła Tikka XP NE (ktoś posiada i może coś więcej powiedzieć na ten temat?) Z góry dziękuję na pomoc, są to w końcu dość ważne zakupy... Co do tras będę jeszcze na bieżąco się doradzać jeśli ktoś z miłych forumowiczów zechce mi pomóc na co mocno liczę :)
Odpowiedzi: 1

mapa serwisu Google kontakt